השאירו פרטים ונחזור בהקדם  ההבדלים בין בניה בעץ לבין בניה מתועשת

  לפני שהבניה המתועשת החלה… העץ קדם לה.

  עצים הנם משאב טבעי וזמין, באופן יחסי קל לעיבוד, יציב ועמיד. תכונות אלו ועוד הפכו את העץ לחומר מועדף לבניה לאורך ההיסטוריה.

  גזעי העצים משמשים  כעמודים וקורות, המהווים את שלד המבנה ואת קירות המעטפת והגג ניתן לבנות מגוון נרחב של חומרים שונים. העצים המשמשים עבור השלד הם לרוב עצי מחט כדוגמת אורנים, ארז ואשוח. עצים מחטניים בעלי גמישות ויכולת לעמוד בלחצים כמו כפיפה ומתיחה.

  בניה מתועשת היא מכלול של שיטות בנייה המייעלות את תהליך הבנייה באמצעים תעשייתיים. רוב הבנייה המודרנית היא מתועשת במידה כזו אחרת והיא שונה במהותה משיטת הבנייה הטרומית.

  עיקרה של הבנייה המתועשת היא ייצור סידרתי של רכיבי בניין באמצעים שונים, אך בניגוד לבנייה טרומית בה הייצור מתבצע במפעל ומובא לאתר, בבניה המתועשת מיוצרים הרכיבים באתר הבנייה עצמו.

  לרוב, כאשר מדובר בבניה מתועשת, נעשה שימוש רב יותר בכלים מכנים הנדסיים משוכללים כדי לייעל את הבנייה בהגברת קצב הבנייה והגדלת איכותה.  בנוסף משתמשים בתבניות ליציקת בטון אשר מייעלות את קצב ותהליך העבודה.

  יתרונות הבניה המתועשת

  יתרונות הבניה בעץ

  ניתן לראות לאחר שביצענו סקירה קצרה על יתרונות העץ ויתרונות הבניה המתועשת. שיתרונות הבניה המתועשת אכן מובילים  על יתרונות הבניה בעץ.

  בנייה מתועשת נחשבת לאחת מהשיטות החדשניות, הטכנולוגיות, המהירות, המסודרות, המתוכננות והאיכותיות ביותר.

  מעוניינים בפרטים נוספים?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  אלומלייט פתרונות הנדסיים אופטימליים באמצעות ציוד ותכן הנדסי נלווה

  אלומלייט הפתרון הנכון בשבילך

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל